Müşteri ÖZYURTLAR GROUP
Hizmet Toptan ve Perakende Satış – Sipariş Takip
Teknoloji Symfony,Bootstrap,JQuery

Toptan ve perakende satış – sipariş yönetimi
Görev

Gün içinde birçok toptan ve perakende müşterilerine ait siparişlerin hazırlanması, terzi aşamasında olan ürünlerin takibi, fatura ve teslim durumlarını kontrol edebilmeleri ve e-ticaret sitelerine ait ürün ve sipariş takiplerini yapabilmeleri için tam entegreli bir yönetim sistemi amacıyla bizlere ulaşan “Perdeyeri” doğru adreste.
Detaylar kayıt altında
Çözüm

Adından da anlayacağınız gibi “Perdeyi” perde üzerine çalışan bir firmamızdır. Hedefleri olan ve bu hedeflerine bizleri de dahil ederek ilerleyen firmamız ürün çeşitliliği çok fazla bulunmaktadır. Sabit ebatlarda üretim olduğu gibi ayrıca müşterilerine özel ebatlarda ürünlerini sunmaktadır.

Ne gibi işlemler olduğunu kısaca açıklayalım. Her evin, işyerinin ve ofisin perde ölçüleri farklılık gösterebilir. E-ticaret sitesinde oluşturulabilecek ebatları müşterilerine sunarak istedikleri ebatlarda ürün seçimini yaptırabilmektedir. Tabi her ürün farklılık göstereceği için siparişten sonraki aşamaları takip çok önemlidir.

Kumaş kesilecek, dikime gidecek, hangi yöntem ile dikilecek, yön tayini nasıl olacak (sol kanat- sağ kanat), aksesuarları neler olacak ve birçok sipariş detayları. Tüm bu detaylar tam entegreli olarak tek bir yönetim ekranından görüntülenmektedir. Sipariş aşamaları takibi sayesinde müşterilerine net bilgi iletilmekte, bu bilgiler ışığında olumlu referanslar alarak her geçen gün satışları artmaktadır.

Hedefleri doğrultusunda bizlerle ilerleyen, sürekli yenilemeye açık bir yapı ile devam eden “Perdeyeri” projemiz çalışma hayatında yerini almıştır.
Diğer Projeler
Sistemler ve Çözümler için !
Bize başvurup, danışman istediğiniz bir projeniz, işbirliğiniz mi var, o zaman sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

info@entegre.com.tr
0 505 399 55 55 0 258 261 11 19