Müşteri MEQİK TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Hizmet Tekstil Üretim, Planlama ve Stok Yönetim Sistemi
Teknoloji Symfony,Bootstrap,JQuery

Her aşamada takipte kalın
Görev

Üretim sektöründeki firmaların satış harici önemli bir konu olan üretim planlama ve hammadde stok yönetimidir. Meqik Tekstil ile ilgili bu işlemlerin takibi ve yönetimi konusunda uyum içerisinde online yazılım sistemini geliştiriyoruz.
Hammadde, stok ve üretim planlama
Çözüm

Üretim sürecinde olan bir ürünün serüvenini, ilmek ilmek dokunmasından ve ürün haline gelmesine kadar olan tüm işlemler elinizin altında.

Siparişi alınmış bir ürünün üretilebilmesi için ilk öncelikli olarak bu üründe kullanılacak üretim detayları, hammadde stoklarının yeterlilikleri önemlidir. Hammadde alım kararının verilmesi, sevki, depolanması gibi tüm süreçleri kayıt altında tutularak fazla stok önüne geçilmiş olur. En büyük risk faktörlerinden birisi üretim sektörü için fazla stok maliyetidir. Bunun önüne geçmek çok kolay artık. Üretim yapılacak ürün ile ilgili ortalama hammadde miktarı tespit edilerek, hammadde stokları depolarımızda olup olmadığı kontrolünü online sistem ile yapılabilmekte.

Üretim aşamaları sıra ile birkaç aşamadan geçmekte. İp boyama, ip büküm, haşıl-çözgü, dokuma, boya, kesim, konfeksiyon, kalite kontrol ve paketleme. Tüm bu aşamaları tek sistem içerisinde toplayarak hem talimatları hem de üretim aşamalarını kolaylık ilerletilmektedir.

Meqik Tekstil ile iyi bir koordinasyon ile tüm aşamalar sırasıyla yapılırken her modül sonunda toplantılar yaptık ve fikir alışverişinde bulunduk. Bizler için önemli olan sistemin ihtiyaca uygun olması ve çözüm odaklı ilerlemesiydi.

Evet, başardık ve başarmaya devam ediyoruz. Sizlerin iş çözüm hayalinizi bizler gerçekleştirmek için varız.
Diğer Projeler
Sistemler ve Çözümler için !
Bize başvurup, danışman istediğiniz bir projeniz, işbirliğiniz mi var, o zaman sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

info@entegre.com.tr
0 505 399 55 55 0 258 261 11 19