Müşteri IONIC STONE MADEN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Hizmet Online Satış ve Sipariş Yönetim Sistemi
Teknoloji Symfony,Bootstrap,JQuery

Satış ve sipariş yönetiminin uyumu iş akışına etkisi
Görev

Stone Deals projemizde, işletmenin online ve mağaza satışlarını, sipariş, stok ve depo yönetimini tek bir uygulama üzerinden yapabilecekleri bir sistem oluşturmak.
Her şey kontrol altında
Çözüm

Stone Deals firması Türk işadamlarınca İngiltere’de kurulan bir firmadır. Türkiye’de mermer ocakları olup yurtdışına kendi firmalarına sevk ederek işlenmiş doğal taşların satışını yapmaktadır. İngiltere’de online satış ve mağazaları bulunan Stone Deals için işlerini kolaylaştırıcı, satış ve siparişlerini yönetebilecekleri bir yazılım ile kendilerine destek verdik.

İşletmenin ihtiyaçları analiz edilerek, istekleri doğrultusunda geliştirilen bu yazılımda, çeşitli kanallardan gelen satışların takibi, satışa istinaden siparişlerin aşamalarını, farklı lokasyonlarda bulunan depolarına ait anlık verilerin görülebileceği ve hatta sevk aşamasındaki ürünlere ait bilgilerini takip edebilecekleri bir sistem geliştirerek destek verdik.

Online satış sistemine de entegreli olarak çalışmaktadır. Hatta birkaç tane online satış platformuna uyumlu olarak geliştirilen sistemde stoklarına ait farklı stok adetleri ve farklı fiyatlar ile anlık güncelleme yapabilmektedir.

Bu yazılım, İngilizce olarak ve tamamen İngiltere’deki çalışma sistemine uyumlu olarak geliştirildi.

Bizler firmalarımızın hayallerini yazılım ile sisteme aktarmaktan çok mutlu oluyoruz.
Diğer Projeler
Sistemler ve Çözümler için !
Bize başvurup, danışman istediğiniz bir projeniz, işbirliğiniz mi var, o zaman sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

info@entegre.com.tr
0 505 399 55 55 0 258 261 11 19