Müşteri SARRA EV TEKSTİL ÜR. DİJ. PAZ. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Hizmet Online Bayi Depo ve Stok Yönetim Sistemi
Teknoloji Symfony,Bootstrap,JQuery

Tek çatı altında
Görev

Sarra Home tekstil sektöründe farklı bir satış stratejisi ile iç piyasaya açılan, ev tekstili üzerinde çok çeşitliliği bulunan firmamızın tek ihtiyacı olan tüm bu ürün ve satış yönetimini tek bir uygulama ile yönetmekti. Bu kısımda bizleri tercih ederek çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Ayrıntının sadelikle buluşması
Çözüm

Ev tekstili olarak düşündüğümüzde bir çok ürün, bu ürünlere ait desen ve renk seçenekleri karşımıza gelmektedir. Peki bu kadar çeşitliliğin kontrolü nasıl olacak? Bu kadar stok yönetimi nasıl olacak?

Sarra Home için yapılan online olarak çalışan sistemde öncelikle önem verdiğimiz verilen doğru bir şekilde kayıt altına alınması ve sonrasında bunların raporlanabilmesiydi. Bu hedef ile yürüttüğümüz projemizde firmamızın çok geniş ürün yelpazesi bulunmakta. Ürün yönetimi öneminden dolayı ürünlere ait olması gereken tüm detayları online sistem üzerinden girebilmektedir. Ürünler ayrıca barkodlu takip ile kolayca ulaşılabilmektedir. Çoklu depo yönetimi ile her depoya ait ürün raporları alınabilmektedir.

Sarra Home bayilik sistemi de bulunmakta olup, bayi yönetim ekranı ile bayilere ait sipariş, gelir-gider durumları ve bunlara ait raporlamalarını alabilecekleri bir online sistem ile çözüme ulaştırdık.

Sarra Home çeşitli satış kanallarında ve online satış sitelerinden satış yapmakta olup, hem toptan hem de perakende müşteri yapısı bulunmakta. Tüm bu müşteri ve siparişlerini tek sistem üzerinden takip etmektedir.

Anlatıldığında karmaşık gibi görünen tüm bu yapıyı kullanımda rahatlığı ve kolaylığı her daim ön planda tuttuk ve tüm müşterilerimiz için tutmaya devam ediyoruz.
Diğer Projeler
Sistemler ve Çözümler için !
Bize başvurup, danışman istediğiniz bir projeniz, işbirliğiniz mi var, o zaman sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

info@entegre.com.tr
0 505 399 55 55 0 258 261 11 19