Müşteri ÇELİKKOL PETROL MERMER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Hizmet Mermer Üretim, Ocak ve Stok Yönetim Sistemi
Teknoloji Symfony,Bootstrap,JQuery

Doğal taşların yaşam alanlarına girişi
Görev

Ülkemiz doğal taş zengini bir ülke olması dolayısıyla bu sektörde faaliyette olan Çelikkol Mermer ile güzel bir başlangıç yaptık. Doğal taşların blok halinde çıkartılıp, son kullanıcıya kadar ulaşmasını sağlayan aşamaları online platformda takip etmek.
Mermer, Granit, Traverten, Onyx
Çözüm

Çelikkol Mermer Burdur, Muğla ve Afyon bölgesinde mermer ocakları olan bir firmamız. Haliyle dağınık ve farklı lokasyonlarda bulunan bu ocaklardan çıkan blokların takibi, blokların plaka haline dönüşmesi ve işlenmesi için gerekli bilgilerin kayıt altında tutulması gerekmekteydi.

Blok olarak çıkartılan taşların ölçüleri, ağırlıkları ve resimleri online sistem üzerinde kayıt altına alınıyor. Resim dedik, evet bu önemli. Her bir blok doğal taş olma özelliğinden dolayı görüntüsü farklılık göstermekte. Üretim aşamasına geçmeden önce üretim yönü ve ebatlandırılması gerekmekte. Üretim sürecini karar vericiler tek merkezde olduğu bunları online sistem üzerinden blokları inceleyerek karar vermektedirler. Bu kararlarını sistemde kayıt altına alarak üretim sürecini anlık olarak takip edebilirler.

Üretim sürecinde bu doğal taşlar belli aşamalardan ve işlemlerden geçmektedir. Bu işlemler sistem üzerinde tanımlanarak, aşama aşama üretim süreci takip edilebilmekte.

Sadece üretim mi? Hayır, müşterilerimiz ev ve işyerlerini süsleyecek bu doğal güzellikleri görmek için mağazalarımızı ziyaret etmekte veya firmamızın katıldığı fuarlarda ürünlerini görmektedirler. Buralarda tanıştıkları müşterilerini yine sistem online sistem üzerinde görüşme detaylarını da kayıt altına alabilmektedir. Sonrasında bu kayıtlara ulaşarak müşterilerimiz tekrar iletişime geçtiklerinde karar süreçlerinde yardımcı olmaktadırlar. Anlık olarak ürün linki ve görsel paylaşımını yapabildikleri için müşteri ilişkileri ve satış artışını destekleyen bir sistem ile destek verdik.

Hem sahada hem de üretimde online yazılım ile destek verdiğimiz için, bizleri tercih eden Çelikkol Mermer firmamıza çok teşekkür ederiz.
Diğer Projeler
Sistemler ve Çözümler için !
Bize başvurup, danışman istediğiniz bir projeniz, işbirliğiniz mi var, o zaman sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

info@entegre.com.tr
0 505 399 55 55 0 258 261 11 19