Müşteri TARAŞLI GRAFİK & MATBAACILIK
Hizmet Matbaa Baskı-Sipariş Yönetimi
Teknoloji Symfony,Bootstrap,JQuery

“Entegre Yönetim Sistemleri” “Ambalaj, ofset baskı”
Görev

Matbaa hatayı kaldırmayacak, bir harfin dahi önemli olduğu geri dönüşü olamayan sektördür. Bu hataları mümkün olduğunca en aza indirgemek, haliyle kağıt kullanıldığı için hammadde kaynağının öneminden dolayı bu projemizi çok önemsedik.
Hızlı sipariş, hızlı baskı, hızlı teslimat…
Çözüm

Matbaa konusunda resmi evraklar, reklam metaryelleri, ambalajlar ve birçok aklınıza gelen baskı ürünleri yaptırmaktayız. Bu süreçte önemli bir konu baskı yapılan görsel ve yazıların kaliteli, hatasız basımıdır. Bir seferlik olmamakla beraber sonraki zamanlarda tekrar baskı yaptırabiliriz.

Bu projemizde baskıyı yaptıran, hangi ürünleri baskı yaptırdığı ve baskı içeriği kayıt altında tutulmaktadır. Kayıtların önemliliğini kavrayarak çeşitli filtrelendirmeler ile geçmişe yönelik yapılan tüm iş kayıtlarını süzerek tekrar yapılacak işi tek tuşla baskıya alabilme imkanını sunduk.

Baskı yapılan ürünler ile ilgili olarak görselleri bulut ortamına taşıdık. Online çalışan sistem ve veri güvenliliğini ön plana çıkartarak bu projemizi geliştirdik.

Sadece yapılan iş anlamında kayıt değil ayrıca bu işlere ait hesapların da tutulabilmesini ve hesapların kontrolünü de sunduk.

İyi bir analiz ile çözüm odaklı yürüttüğümüz projeden gurur duyuyoruz.
Diğer Projeler
Sistemler ve Çözümler için !
Bize başvurup, danışman istediğiniz bir projeniz, işbirliğiniz mi var, o zaman sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

info@entegre.com.tr
0 505 399 55 55 0 258 261 11 19