Sürekli olarak merak ediyoruz ve her zaman işleri daha da iyi hale getirme arzusuyla hareket ediyoruz. Çitin en düşük olduğu yeri asla atlamıyor ve müşterilerimizin hedeflerine %100 dahil oluyoruz.

20+

Başarılı çözümler

100%

Müşteri Memnuniyeti

14

Yıllık Deneyim

Bütüne odaklanın - stratejiden operasyona
Dijital Strateji

Ortaklıklara ve uzun vadeli ilişkilere inanıyoruz. Kapsamlı araştırma ve analiz yoluyla kişiye özel ve esnek çözümler geliştiriyoruz, ancak bizim için görev teslim edildiğinde bitmiyor. Başarılı bir proje sağlamak için sürekli takip ve desteğimizi sürdürmektir.
Kalite Güvencesi

Teknik bir ortak olarak en önemli görevimiz, hedeflerinizi ve süreçlerinizi destekleyen, son teslim tarihlerini ve bütçeleri karşılayan bir çözüm sağlamak ve aynı zamanda gereksinimlerinizi destekleyen bir barındırma ve hizmet sözleşmesi şeklinde güvenli çalışmayı garanti etmektir. Ayrıca güncelleme ve proaktif takibi müşterilerimize karşı üstlendiğimiz sorumluluğun doğal bir parçası olarak görüyoruz. Bu nedenle, hata düzeltmeleri, kalite güvencesi ve geliştirmelerin sürdürülmesi için hazırız.
REFERANSLAR
Sistemler ve Çözümler için !
Bize başvurup, danışman istediğiniz bir projeniz, işbirliğiniz mi var, o zaman sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

info@entegre.com.tr
0 505 399 55 55