Analiz yapıyoruz, hedefe odaklanıyoruz, sonuç üretiyoruz
Süreç

Üretim yapan, entegreli çalışan firmalarımız ile ikili diyalog kurarak iş akışının analizini çıkartıyoruz. Yapılan analiz sonucunda ihtiyaçlar tespit edilerek deneyimli yazılım ekibimizce süreci başlatıyoruz. Sistem üzerinde yapılan her aşama proje yöneticimiz tarafınca kontrol ediliyor ve uygun gördüğü takdirde demo olarak sistemde aktif hale getiriliyor. Firma tarafınca kullanıcı deneyimleri ve geri dönüşleri tekrar değerlendirilerek olumlu görüldüğü takdirde sistemde aktif olarak kullanılmak üzere sunuyoruz.
Deneyim

Farklı sektörlerde üretim yapan firmalar ile görüşmeler sonucunda bizlere kattığı deneyimleri online sisteme yansıtıyoruz. Böylece firmalarımıza iş akışında sistem üzerinde kullanıma yönelik konforu sağlamaktayız.

İster mevcut bir işleyişinize ilave bir çözüm, isterse yeni bir uygulama ile çözüm üretmek olsun, isteklerinizi, önceliklerinizi ve bütçenize uygun bir şekilde en iyi çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Veri ve iç görü

Kurulan yapı üzerinde sürekli olarak ölçmeye güçlü bir şekilde odaklanıyoruz. Sistem veri analizlerini yapıyoruz. Veri akışını, veri güvenliğini ve işleyişi sürekli takip ediyoruz. Çözümler üreterek sistemin stabil olarak çalışmasını sağlayarak en iyi şekilde yaralanmanızı hedefliyoruz.

REFERANSLAR

Entegre Çözümler

İşletmenizin iç ve dış süreç yönetimi konusunda ihtiyacı olabilecek, 360 derece performansa odaklıişleyişinize tam entegreli olarak çalışabilecek sistemler konusunda tecrübeli çalışanlarımız ile çözüm odaklı ilerlemek tek hedefimizdir. Analizlerin doğru bir şekilde yapılması, süreçlerin iyi kurgulanması ve tüm aşamaların kontrollü bir şekilde ilerlemesi sağlanarak sizlere tam entegreli çözümler üretmek hedefindeyiz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin hedefe, doğru adımlarla ilerlediğimizin göstergesidir.